Екскурсії по Одесі


Одеса екскурсійна – місто контрастів, столиця гумору та, безперечно, українська перлина на узбережжі Чорного моря. Щороку тисячі туристів приїжджають сюди, щоб побачити яскраве святкове місто з багатонаціональною культурою, унікальними архітектурними об’єктами, пам’ятками з чисто одеським колоритом. Опинившись в Одесі вперше, будьте певні, Ви полюбите її всім серцем та захочете повернутися сюди знову.

Наша компанія «Дейтинг» пропонує Вашій увазі найцікавіші екскурсії по Одесі та її околицях:

Оглядова екскурсія (центр), на якій Ви побачите центральну частину міста та головні його пам’ятки – Оперний театр, Потьомкінські сходи, пам’ятник Дюку та інші об’єкти, які давно стали візитівкою Одеси. Обов’язково пройдемося по Дерибасівській та зазирнемо до Міськсаду послухати Одеський симфонічний оркестр. Поруч знаходиться незмінний символ Одеси – пам’ятник Дванадцятому стільцю. Кожен турист вважає за свій обов’язок зробити фото на знаменитому стільці, який так і не вдалося відшукати Остапу Бендеру. У ході екскурсії Ви почуєте історію становлення міста як морського порту, які визначні люди тут жили, дізнаєтесь багато цікавих фактів, які не знайти у Вікіпедії.

Одеса – перлина біля моря (набережна, Ланжерон, Аркадія). Всім відомо, що Одеса, яка простягнулась уздовж берегової лінії на десятки кілометрів, є головним морським курортом України. Наша екскурсія пройде мальовничими місцями вздовж Чорного моря. Ми відвідаємо найстаріший міський пляж Ланжерон, на якому відкрито найкращий у країні дельфінарій «НЕМО», пляжі Відрада та Дельфін, а також канатну дорогу завдовжки 425 м. Ах, який краєвид відкривається з канатки на набережну… Трасою здоров’я вирушимо до Аркадії – популярного курорту, де знаходяться різноманітні розваги та світло-музичний фонтан. У теплі вечори біля фонтану збираються сотні відпочиваючих помилуватися цією дивовижною виставою.

Кримінальна Одеса (Молдаванка). Незвичайна і водночас улюблена всіма екскурсія давно увійшла до списку «must visit». Хто не був на Молдаванці, той не бачив Одесу з вивороту! Колись це була околиця міста, де селилися переважно бідняки. Тому архітектура цього району дуже відрізняється від центру – це одно- та двоповерхові будиночки з двориками-колодязями. На поч. ХІХ ст. тут стали з’являтися банди, що промишляли контрабандним товаром, а район мав славу найкримінальнішим в Одесі. На екскурсії Ви дізнаєтеся, хто такі Мішка Япончик, Яшка Блюмкін, Карабас і Котовський, побуваєте на «маліні», почуєте історії про легендарну авантюристку Соньку Золоту Ручку.

Катакомби. По всій території Одеси на глибині до 25-30 м збереглося багато старих каменоломень, що утворили ціле підземне місто. На екскурсії Ви зможете відвідати одну з таких каменоломень – катакомб, де Вам розкажуть про виробництво ракушняка, перші забудови, історію катакомби Кантакузена. Одеські катакомби – одна з головних визначних пам’яток міста та місце, яке варто відвідати всім гостям Одеси. Для відвідування необхідний теплий одяг та зручне взуття.

Крім того, можемо запропонувати такі тематичні екскурсії:
Одеські дворики;
Палаци Одеси;
Одеські базари;
Єврейська Одеса;
Літературна Одеса;
Заміські екскурсії та ін.

Багато з вищезазначених екскурсій є авторськими та розроблені для тих, хто віддає перевагу нестандартним маршрутам. Наші гіди-екскурсоводи проводять як індивідуальні, так і групові екскурсії. Крім того, для активних туристів, затятих тусовщиків та любителів нічного життя в нашому арсеналі є культурно-розважальний і тусовочний маршрути.

Запрошуємо всіх до Одеси-мами! Тут кожен знайде для себе щось своє. Але, в будь-якому випадку, Ви не залишитеся байдужими до цього чудового міста, оспіваного у віршах, оповіданнях та фільмах.