ТОП місць Києва


Тут ми зібрали найкращі туристичні місця Києва: пам’ятки, музеї, собори, готелі, ресторани, заклади громадського харчування, паби, лаунж-бари, секретні бари, клуби, сауни, тощо.

Основні старовинні об’єкти Києва – Софійський та Михайлівський собори, Києво-Печерська Лавра, Золоті Ворота, Кирилівська церква, Андріївський узвіз, Володимирська гірка, фундамент Десятинної церкви, фортифікації Київської фортеці. Із сучасних об’єктів відзначають Пінчук Арт-центр, Мистецький Арсенал, монумент “Батьківщина-Мати” та інші.

Багато цікавих місць є на околицях Києва. Серед них Пирогово, парк “Київська Русь”, Межигір’я (колишня резиденція президента Януковича), ландшафтний парк “Буки” та ін.

У Києві різноманітна кількість ресторанів, пабів, кафе, розважальних та спортивних центрів, нічних клубів. Приємна й затишна атмосфера закладів, точно, Вам сподобається.

Наша компанія проводить індивідуальні екскурсії Києвом. При складанні маршруту ми врахуємо всі Ваші побажання та навіть більше. Завдяки гнучкості та творчому підходу наших гідів, Ви отримаєте справжнє задоволення не лише від побаченого, а й від спілкування з нашим персоналом!

Також ми проводимо розважальні маршрути, які є комбінацією культурної та розважальної програм з емоційною складовою (хобі, інтереси). Пропонуємо на вибір такі тури, як дегустаційні, автомобільні, яхтні, спортивні, тусовочні, лазневі, пивні, клубні та ін.

Будь-який тур організовуємо індивідуально. Враховуємо сумісність гіда та гостя за інтересами та життєвими позиціями. Всі гіди мають такий склад характеру й набір особистих якостей, що Ви почуватиметеся легко і невимушено. Можливі заміські тури місцями поряд з Києвом. Час перебування в якомусь місті може змінюватись під Ваші побажання.

Наші гіди працюють на супроводі, екскурсійній та розважальній програмах. Всі вони є професіоналами своєї справи, мають широкий кругозір і певні таланти, легкі в спілкуванні й готові на пригоди:)