ТОП місць Дніпра


Топ найкращих туристичних місць Дніпра: пам’ятки, музеї, готелі, розваги, ресторани, лаунж-бари, паби, клуби.

Дніпро туристичний – місто фонтанів, яке донедавна називалося Дніпропетровськ. У радянські часи було закрито для іноземців через розміщене в ньому ракетне виробництво. Сьогодні це розвинене європейське місто, одне з найбільших в Україні, з багатою історією, культурою та яскравим сучасним життям.

Відвідавши Дніпро, Ви побачите Соборну площу, де зведено чудовий Спасо-Преображенський собор, перший камінь якого закладений у 1787р. Завітайте до парку ім.Шевченка, де зберігся Палац Потьомкіна, а також прогуляйтеся до Монастирського острову, де знаходиться унікальний водоспад. Обов’язково пройдіться найдовшою набережною Європи, щоб насолодитися видами Дніпра-річки та зробити фото дивовижного фонтану на воді «Білий Лебідь». Крім того, Ви зможете покататися на єдиній в Україні французькій каруселі, помилуватися картинами на місцевому «Андріївському узвозі». І, нарешті, побачите Катеринославський бульвар, який не залишить Вас байдужим! Але це все вдень.

Нічне життя в Дніпрі не менш дивовижне та різноманітне. Численні ресторани, клуби, паби, караоке та лаунж-бари подарують Вам нові знайомства, феєрверк емоцій та незабутні враження! Будьте певні, Ви неодмінно захочете повернутися сюди знову!

Всі екскурсії організовуємо індивідуально. При складанні маршруту ми врахуємо всі Ваші побажання. Завдяки творчому підходу та гнучкості нашої команди, Ви отримаєте задоволення від проведеного з нами часу!

Розважальні екскурсії є комбінацією культурної та розважальної програм, включаючи емоційні складові (захоплення, хобі, інтереси). Пропонуються на вибір такі тури: дегустаційні, автомобільні, спортивні, яхтні, пивні, тусовочні та ін.

Наші гіди є професіоналами своєї справи та працюють на супроводі, екскурсійному та розважальному напрямах. Також можуть бути перекладачами на бізнес-переговорах. Всі гіди мають певні таланти, з широким кругозором, легкі у спілкуванні й готові на пригоди:)