Екскурсії по Києву

 ОГЛЯДОВІ ЕКСКУРСІЇ ПО КИЄВУ


ТЕМАТИЧІ ЕКСКУРСІЇ КИЄВОМ
РОЗВАЖАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ В КИЄВІ


Натиснувши “Детальніше”, Ви побачите перелік основних об’єктів та карту обраної Вами екскурсії.

Наша компанія «Дейтінг» пропонує захоплюючі екскурсії по Києву. Ми підготували для Вас оглядові екскурсії основними районами столиці, на яких Ви докладно дізнаєтесь про історичні місцевості:

Верхнє (Старе) місто – зародження Київ-граду (місто Володимира, Дитинець, Золоті ворота та ін);
Липки – елітний район (Маріїнський палац, Будинок з химерами, Нацбанк, Шоколадний будинок, тощо);
Центр – головна вулиця столиці (Хрещатик, Пасаж, Майдан Незалежності, Консерваторія, 0-й км);
Поділ – Нижнє місто (Контрактова пл., Києво-Могилянська академія, Будинок Петра, Річковий вокзал);
Печерськ – престижний район (Лавра, Київська фортеця, Батьківщина-Мати, Мистецький Арсенал, ботсад);
Татарка, Лук’янівка – урочище, колись околиця (Щекавиця, Мечеть Ар-Рахма, некрополі, Бабин Яр);
Нова Забудова – район початку XIX ст. (Театр оперети, Костел Св.Миколая, НСК «Олімпійський» та ін. об’єкти).

Для допитливих мандрівників, які віддають перевагу непересічнім маршрутам, ми спеціально розробили найцікавіші тематичні екскурсії.

Андріївський узвіз. Найпопулярніший туристичний маршрут. Пішохідна вулиця-музей, одна з найстаріших вулиць Верхнього міста, де кожен метр, кожен камінь бруківки говорять про історію. На маршруті Ви побачите Андріївську церкву та дізнаєтесь, чому вона не має дзвіниці, почуєте легенду про Замок Річарда, а також історію містичного будинку N13, де жив Булгаков. Тут є театри, галереї, сувенірний ринок, кафе та оглядові майданчики. Тривалість: 2-3 години.

Храми Києва. Київ не лише культурний, але й духовний центр. Тут знаходяться сотні православних храмів та монастирів. Головні святині – Лавра, Софійський собор, Видубицький та Звіринецький монастирі, засновані у період Київської Русі. Щороку в обителі прибувають тисячі паломників поклонитися священним місцям. Звичайно, є храми та інші релігії, наприклад, католицькі, мусульманські, протестантські. Єврейській громаді належать синагоги Бродського та Розенберга. Тривалість: 2-4 години. Додатково запрошуємо на екскурсії «Києво-Печерська Лавра» та «Софійський собор».

Єврейський Київ. Один із глибоких слідів в історії та культурі Києва залишив єврейський народ. У Повісті минулих років йдеться про єврейську громаду, яка проживала у ХІ-ХІІІ ст. поряд із теперішньою Львівською площею. Пропонуємо пройтись маршрутом, де колись селилися євреї різних станів, побачити колишні молитовні, Талмуд-Тору, притулки, особняки, земельні банки, майстерні. Ви дізнаєтеся, хто такі Яків Розенберг, Лев Гінзбург, Соломон Коген і який внесок у розвиток столиці зробила сім’я меценатів Бродських. Тривалість: 2-3 години. Окремо запрошуємо відвідати меморіал «Бабин Яр».

Київська фортеця. Присвячена фортифікаційним спорудам міста. Мало, хто знає, що у Києві побудовано одну з найбільших у світі кам’яно-земляних фортець. Залишки укріплень є архітектурною пам’яткою військово-інженерної справи. Побачити земляні вали, оборонну стіну з капонірами можна у музейному комплексі, що заснований на базі Госпітального укріплення. На території комплексу відбуваються фестивалі, працює музей в’язниці. Вам розкажуть про будівництво фортеці, виникнення в Косому капонірі в’язниці та її «прославлених» в’язнів. Тривалість: 2-4 години.

Містичний Київ. Найзагадковіший маршрут. Ви почуєте неймовірні історії про полтергейстів, привидів, київських відьм. Дізнаєтесь, де відбуваються аномальні явища, знаходяться місця сили з позитивною та негативною енергетикою, куди приходити «підзарядитися», а де загадати бажання, щоб воно точно здійснилося. Тривалість: 2 години.

Оглядові майданчики. Оглянути Київ з висоти цілком можливо і без дронів. Дивовижні ландшафти з панорамою столиці – Володимирська гірка, Печерське плато, Замкова гора. Кияни ж люблять усамітнюватися на схилах Щекавиці та Черепанової гори. Охопити поглядом простори з висоти пташиного польоту можна з дзвіниць Михайлівського та Софійського соборів. Для екстрималів пропонуємо піднятися на оглядові майданчики монумента «Батьківщина-Мати», розташовані на висоті 36 м та 91 м. Тривалість: 2 години. Також запрошуємо на екскурсію «Україна у ІІ світовій війні. Батьківщина-Мати».

Знамениті кияни. Присвячена видатним особам, які прославили Україну. З Києвом пов’язані долі багатьох великих людей, які мешкали і творили в нашому місті. Надихала столиця поетів, письменників, художників, скульпторів та архітекторів. Тут було зроблено відкриття в авіації, інженерії, медицині. Вам розкажуть про досягнення знаменитих киян, про те, де вони жили та працювали. За бажання відвідайте Музей української діаспори. Тривалість: 2 години.

Розважальний Київ. Для любителів активного відпочинку, розваг та справжніх тусовщиків. Наша команда організує дозвілля як для маленьких, так і для великих компаній – пейнтбол, картинг, party-bus, прогулянки на яхті, віндсерфінг чи велопрогулянка. Для гурманів є пивний або гастро-тур. Для шанувальників нічного життя – тематичні паби, популярні бари, нічні клуби.

Окраїни Києва. Заміські екскурсії заповідниками, музеями під відкритим небом, старовинними урочищами та іншими унікальними об’єктами. Особливо популярне Межигір’я, де раніше знаходилася резиденція колишнього президента Януковича. Для любителів природи – Пуща-Водиця з її каскадом озер та Київське море, де Ви зможете порибалити або зайнятися серфінгом. Також можна побувати на найстарішій фабриці ялинкових іграшок чи у приватному зоопарку «12 місяців». Тривалість: 4-5 годин.

Для бажаючих познайомитися з визначними пам’ятками поряд з Києвом ми організуємо одно- або дводенний тур Київщиною, Житомирщиною, Чернігівщиною, Вінниччиною та іншими прилеглими регіонами.

Всі цікаві екскурсії по Києву розроблені професійними гідами-екскурсоводами. Проводимо екскурсії індивідуальні, групові, для школярів. Для іноземних туристів проводимо екскурсії англійською, французькою, німецькою та іншими мовами. Творчий підхід та гнучкість наших гідів будуть запорукою Ваших позитивних емоцій від подорожі. Можете самі в цьому переконатись!

Замовити