Гід по Києву

НАШІ ГІДИ У КИЄВІ

Михайло гід по Києву

Михаил гид по Киеву

 Михайло:

“Я – історик, екскурсовод. Фахівець в історії Київської Русі. Знаю багато легенд та оповідань про київських князів та найдавніші святині.”


Яна гід по Києву

Яна гид Киев

Яна:

“Професійний гід-екскурсовод. Проведу будь-який маршрут згідно з Вашими побажаннями та запитами.”


Наталі:

“Екскурсовод чарівними та сакральними місцями Києва. Зі мною Ваша прогулянка буде надзвичайно цікавою!”


Оля гид по Киеву

Оля гид в Киеве

Ольга:

“Я – професійний екскурсовод. Чудово знаю Київ культурний та розважальний. Моєй енергії та запалу вистачить на всіх.”


Марина гид Киев

Марина гид Киев

Марина:

“Я — товариська, активна та доброзичлива. Люблю свою професію, бо працюю на результат.”


Игорь гид в Киеве

Игорь гид по Киеву

Ігор:

“Професійний екскурсовод. Маю глибокі знання в архітектурі Києва, історії старовинних будинків та їх власників.”


Лена гид в Киеве

Лена гид по Киеву

Олена:

“На моєму автомобілі ми проїдемо багато миль;)”


Сергій:

“Цікавлюся альтернативною історією. Захоплююсь ретро-автомобілями, ретро-технікою.”


Якщо Київ не знайомий – гід розкаже, що до чого!;)

гиды КиевНаш Гід по Києву стане Вашим другом! Крім культурної програми, гіди у Києві можуть познайомити Вас з тематичними закладами та скласти Вам компанію.

Для індивідуальної програми нам потрібно знати:

  1. Кількість людей у Вашій компанії.
  2. Чи були раніше у Києві і що вже бачили.
  3. Ваші інтереси, хобі, захоплення.
  4. Які побажання до культурної та/або розважальної екскурсії.

  На підставі цього ми сформуємо декілька варіантів екскурсійної проограми та порекомендуємо Вам гіда по Києву зі схожими захопленнями та Вашми інтересами.


  Гід по Києву покаже Вам найрізноманітніші розважальні центри, де Ви зможете покататися на крижаній ковзанці, відвідати театр, концерт, музей, пограти в боулінг, сходити в цирк або зоопарк, покататися на конях, зайнятися віндсерфінгом, вітрильним спортом, скелелазінням, здійснити стрибок з парашутом – всього не перерахувати. Словом, будь-яке побажання у межах розумного. Ми супроводжуємо і у ділових поїздках. Наш гід-перекладач допоможе у спілкуванні з іноземними партнерами, на переговорах та бізнес-зустрічах.

  Київ – чудове місто, де Ви зможете прогулюватися красивими парками, відвідати Софію Київську або Михайлівський Золотоверхий Собор. Вас приємно здивує гастрономічний Київ. І це не лише київський торт та котлета. Є чудові кафе та ресторани, в яких Ви скуштуєте оригінальні смачні страви. Якщо Ви захочете з кимось познайомитися в Києві, наш гід-провідник допоможе Вам справити гарне враження. Також Ви зможете прогулятися вечірнім містом, зайти в темитичні бари або найпопулярніші клуби, щоб відчути нічне життя міста.

  Будь-яка людина емоційно вигоряє і потребує відпочинку. Відкладіть свої справи та проведіть з сім’єю свої вихідні з нашим гідом по Києву. Це буде море позитивних вражень та приємних спогадів. Вирішивши приїхати до Києва та провести час із нами, Ви зможете замовити водія з автомобілем. Замовте у нас новорічні тури Києвом і Ви потрапите у свою персональну новорічну казку, відвідаєте головну ялинку країни, концерт, святкові ярмарки. Із задоволенням порекомендуємо готелі та хостели, допоможемо орендувати квартиру в Києві, забронюємо квитки та посадимо на літак чи поїзд, тощо.