Гід по Дніпру

НАШІ ГІДИ В ДНІПРІ

гид в Днепрегид в Днепропетровске

 Ксенія:

“Екскурсія у моєму супроводі пролетить як мить. Ну, а для тих, хто захоче продовжити цю мить у найкращих закладах Дніпра, мені є що Вам показати!”


Оля гид в Днепре

Оля гид по Днепру

 Оля:

“З легкістю проводжу екскурсії для великих груп, тому що маю достатній досвід проведення масових заходів. На індивідуальному супроводі виявляю гнучкість та глибину думки;)!”


Егор гид Днепр

Егор гид Днепр

 Єгор:

“Енергійний і креативний хлопець:) Проводжу екскурсії по Дніпру для груп різної вікової категорії та будь-якої чисельності.”


Якщо Дніпро Вам не знайоме, гід розповість, що і до чого!

Бажаєте поїхати на вихідні у Дніпропетровськ погуляти і розважитися, але не знаєте міста, де орендувати житло і самі не наважуєтеся? Наш гід в Дніпрі стане Вашим помічником і проведе цікаву екскурсію по Дніпру. Гід по Дніпру складе для Вас персональний маршрут, де будуть лише ті об’єкти, які цікаві Вам. Але в будь-який момент Ви можете змінити маршрут за Вашим бажанням. Також гід допоможе із орендою житла. Вам не потрібно ні про що хвилюватися. Про Вас подбає уважний гід-професіонал, якого Ви можете обрати на нашому сайті. Крім того, ми надаємо супровід у переговорах та бізнес-зустрічах. Всі наші гіди вільно володіють іноземною мовою та можуть бути перекладачами.

Ми організуємо індивідуальні екскурсії містом. Дніпропетровськ – велике сучасне місто на берегах Дніпра. Має найбільшу в Україні набережну. Це гарне місце, де відпочивають городяни та туристи. Ви можете покататися на річковому кораблику або на швидкісному катері, зайти до затишного кафе або вишуканого ресторану. У Дніпрі є парк ім.Шевченка та мальовничий “Ботанічний сад”. Вас обов’язково зацікавить музей “Машини часу”, Аерокосмічний музей та музей ІНТЕРПАЙП. Тут кожен знайде для себе щось цікаве. Вечірнє місто дуже гарне і переливається вогнями, підсвічуються фонтани та будівлі. Відчуйте нічне життя Дніпропетровська, відвідавши тематичні паби та клуби міста, де Ви класно проведете час.

Гид по Днепропетровску Приїжджаючи з сім’єю на новорічні свята до Дніпропетровська, Ви потрапите у мега казкову атмосферу! Наш Гід Дніпропетровськом проведе Вас на головну ялинку міста. Ви відвідаєте новорічні ярмарки та сфотографуйтеся з Дідом Морозом. Це буде незабутня Ваша екскурсія по Дніпропетровську.

Кожна людина, емоційно вигоряючи, вимагає розрядки, позитивних та яскравих вражень. Наша команда гарантує організацію для Вас цікавого дозвілля. Зробіть собі маленький подарунок!