Гід по Львову

НАШі ГІДИ У ЛЬВОВІ

Оксана гид во ЛьвовеОксана гид по Львову

Оксана:

“Професійний екскурсовод.
Покажу Вам місто Лева –
Серце Галицькой землі.
Вас без сумніву здивує
Цей маленький Париж.”


Анастасия гид по ЛьвовуАнастасия гид по Львову

 Анастасія:

“Я – людина, яка любить подорожі! Люблю ділитися історіями про свої подорожі, активно та весело проводити дозвілля.”


Елена гид по Львову

Олена:

“Професійний фотограф. Добре знаюся на “ковбасних обрізках”, жарт;)
– злачних місцях Львова.”


Якщо Львів Вам не знайомий, гід розкаже, що до чого!

Мрієте поїхати у тур до Львову на вихідні, але не знаєте міста? Персональний гід у Львові зустріне Вас, покаже найцікавіші місця та складе для Вас маршрут. На нашому сайті Ви зможете вибрати гіда за інтересами та захопленнями. Наші гіди знають іноземну мову та можуть бути перекладачами. Ми організуємо для Вас екскурсію, відпочинок чи надамо послуги перекладача на бізнес-зустрічах у Львові. Ми з радістю допоможемо орендувати квартиру, порадимо найкращий готель чи хостел.

Наш гід Львовом зробить Ваш тур до Львова на вихідні незабутнім. Ви зможете пройтися старовинним містом, відвідати затишні львівські кав’ярні, ресторани та тематичні паби. Вас приємно здивує легка життєрадісна атмосфера. Культурна частина Львова – це музеї, театри, виставки, концерти та фестивалі.

"<br Львів за всю свою історію зібрав у собі безліч різних релігій. Тут Ви побачите старовинну Вірменську церкву, Домініканський та Кафедральний собори, Бернардинський костел та костел Єзуїтів. Збереглися у Львові підземелля та стільки, що й не порахувати. Екскурсії підземеллями вважаються найпопулярнішими серед туристів.

Наш гід Львовом також покаже вечірнє місто. Ви будете зачаровані, поринувши у нічне життя Львова! З нашим гідом Ви відвідаєте клуби, тематичні паби та бари. Львів не залишить Вас байдужим. Ви будете в захваті!)