Гід по Одесі

НАШІ ГІДИ В ОДЕСІ 

Анна гид в Одессе

Анна гид по Одессе

 Ганна:

“Професійний екскурсовод. Маю багато відгуків від моїх гостей. Легко складу компанію та підтримаю розмову!”


Надежда гид в Одессе

Надя гид Одесса

Надія:

“Покажу Одесу з неформального боку. Знаю багато дивовижних місць. Творча особистість. Зі мною Вам буде весело та просто!”


Наталья гид в Одессе

 Наталя:

“Професійний екскурсовод. Познайомлюсь з Одесою та її околицями.”


Алёна гид Одесса

Алёна гид Одесса

Олена:

“Професійний екскурсовод. Вмію цікаво подавати інформацію.”


Станислав гид ОдессаСтанислав гид Одесса

Станіслав:

“Історик. Люблю історію Одеси, прогулянки містом, подорожі.”


Владимир гид ОдессаВладимир гид Одесса

 Володимир:

“Гід Одесою та іншими містами та селами Півдня України.”


 Незнайома Вам Одеса, гід завжди прийде до місця!

Хочете поїхати до Одеси, не знаєте міста, що подивитись і де зупинитись? Наш гід по Одесі проведе індивідуальні екскурсії в Одесі. Гід складе для Вас персональний маршрут. Це буде Ваша індивідуальна екскурсія в Одесі. Ви можете обрати на нашому сайті гіда з цікавими для Вас захопленнями, з якими Вам буде легко спілкуватися.

Ми організуємо ділові поїздки до Одеси. Всі наші гіди знають іноземну мову і можуть бути перекладачами. Ми порадимо Вам гарний готель, ресторан та кафе, організуємо трансфер. Персональні екскурсії в Одесі розроблені нашими професійними гідами, багато з яких є авторськими.

Одеса – прекрасне місто на березі Чорного моря. Недарма його називають перлиною біля моря. Навіть той, хто жодного разу не бував тут, може відразу назвати найвідоміші місця – це Потьомкінські сходи, Дерибасівська та порт.

Одеса колоритна та багатонаціональна зі своєю ментальністю, кухнею та почуттям гумору. Відчуйте це, поспілкувавшись із місцевими жителями, спробуйте вишукані страви або просто прогуляйтеся Старою Одесою.

Тут кожен знайде щось для себе. Наш гід в Одесі допоможе Вам отримати позитивні емоції, незабутні враження та задушевний відпочинок.