Олена гід по Одесі

Олена працює екскурсоводом

Алёна гид ОдессаНапрямок:

    • екскурсії Одесою (оглядова екскурсія, “Кримінальна Одеса”, “Одеса єврейська”, “Одесські катакомби”, “Жінки Одеси”, “Контрасти Одеси”),
    • заміські ескурсії (Білгород-Дністровський, Шабо, Вилкове),
    • тури в Придністров’ї (Тираспіль, Бендери, Молдавські виноробні).

Додатково:

  • супроводжуючий гід з виставок, музеїв, культурних заходів,
  • переклад екскурсій на місцях.

Вік: 30 років
Зріст: 169 см

Знання іноземних мов:
англійська – upper-intermediate

Освіта: географія (аспірант); гід-екскурсовод
Хоббі: подорожі, в’язання, театр, література, психологія, історія та географія.

Улюблені місця в Одесі:
Одеса – завжди рідна та тепла. Місто, яке неможливо не любити. Вона – мама, для якої не буває чужих дітей. Різностороння, як будь-яка жінка. Цікава і захоплююча. А в моїй роботі треба зовсім небагато: захопити вас, дати відчути енергетику та енергію цього міста, відкрити двері в її таємниці і познайомити з маловідомими місцями і фактами.

Я не люблю стандартні маршрути та теми, тому підбираю їх на смак клієнтів і весь час знаходжу щось нове. Легко можу запропонувати вам і відому екскурсію кримінальною Одесою, і поговорити за життя єврейської Одеси, спустити, а, головне, вивести з катакомб, познайомити з відомими одеситками (так, такі теж є), прогулятися і проїхати двориками та багато іншого.

Про себе:
Людина, закохана в своє місто і свою роботу. Географ-краєзнавець з освіти та екскурсовод за покликанням. Працювала у системі освіти, легко знаходжу спільну мову з дітьми. Професія географа, яку обрала багато років тому, досі дає мені знати. Я люблю нові місця, люблю мандрівки, люблю відкривати своє місто для наших гостей. Ось, мабуть, і все, бо більше, ніж про себе, я люблю говорити про Одесу. Повірте, вона того варта!