Екскурсії по Львову


Наша компанія «Dayting» пропонує захоплюючі екскурсії історичним Львовом: екскурсію центральною частиною міста, найстарішим некрополем, замками, а також тематичні екскурсії. Якщо Ви вперше у Львові, рекомендуємо популярні маршрути:

Оглядова екскурсія. Знайомство з містом та його основними пам’ятками – Ратуша, Площа Ринок, Оперний театр, Кафедральний собор, тощо.
Личаківський цвинтар. Найстаріший некрополь Європи, де збереглися склепи та поховання відомих особистостей.
Австрійський Львів. Архітектура Львова в період, коли місто входило до складу Австро-Угорської держави.
Єврейський Львів. Знайомство зі Львовом, коли тут була одна з найбільших єврейських громад, а саме місто вважалося центром єврейської Галичини.
Польський Львів. Екскурсія присвячена періоду, коли Львів входив до складу Польщі. Ви дізнаєтесь історичні факти, пов’язані з польськими шляхтичами, діячами культури та мистецтва, військовими та політиками.
Вірменський Львів. Екскурсія присвячена багатій спадщині вірменської громади Львова. Ви побачите унікальні архітектурні об’єкти, що збереглися до наших днів.
Підземелля Львова. Занурюємося в підземний світ міста, де Ви дізнаєтесь, що ховається у підвалах Аптеки- музею, Домініканського монастиря або Копальні.
Замки Львівщини. Пропонуємо відвідати найромантичніші замки України – Золота Підкова та Замок мушкетерів. Ви поринете в середньовічну атмосферу, прогуляєтеся мальовничими заповідниками, дізнаєтесь історію замків та їх власників.
Розважальний Львів. Для справжніх тусовщиків організовуємо Pub Crawl, хлопчачі та дівчачі вечірки, дегустаційні та гасто-тури.
Гастрономічний Львів. Не секрет, що Львів – один із гастрономічних центрів Європи! Різні культури і традиції багатонаціонального міста позначилися на місцевій кухні, яку Ви неодмінно повинні скуштувати!)
Пивоварні Львова. Випити свіжого бурштинового пива власного виробництва можна виключно у Львові! Саме тут знаходяться найкращі пивоварні в Україні!
Львів – центр кави та шоколаду. Справжній шоколад та ароматну каву Ви зможете спробувати лише у місті Лева! Ми з Вами відвідаємо Львівську Мануфактуру кави, кав’ярню На Бамбетлі та Копальню, де можна не лише випити філіжанку кави, але й купити сувеніри.

Тривалість будь-якої екскурсійної програми – 2-3 години.

Ми проводимо індивідуальні та групові екскурсії, пішохідні та автомобільні/автобусні. Крім того, для тусовщиків та любителів нічного життя в нашому арсеналі є розважальний і тусовочний маршрути.

Для бажаючих познайомитись з визначними пам’ятками поряд зі Львовом ми організуємо одно- або дводенний тур Львівщиною та прилеглими регіонами.

У нашій команді працюють лише професійні гіди-екскурсоводи. Проводимо екскурсії українською, російською, англійською, німецькою та іншими мовами. Творчий підхід та гнучкість наших гідів будуть запорукою Ваших яскравих емоцій від подорожі. Можете самі в цьому переконатись!

Дізнатися про ціни