Підземелля Львова екскурсія

Підземелля Львова екскурсія


Запрошуємо на захоплюючі екскурсії по підземеллям Львова. Ми побуємо з вами у підвалах старовинної Аптеки-музею, у Копальні Кави та у знаменитій Криївці. Ми зазирнемо в Домініканський монастир, у стінах якого досі блукає примара Чорної князівни. Ви почуєте легенду про єзуїтські скарби та інші таємничі історії міста, пов’язані із лабіринтами підземного Львова. Тривалість: 2-3 години.


Мапа підземного Львова

Карта подземелий Львова

Львівські підземелля – унікальне явище, яке виникло ще багато століть тому. Це фортифікаційні споруди та келії монастирів, виноробні та погреби, а також підвали, що знаходилися практично під кожною кам’яною будівлею. Так, до сьогодні з найстаріших підземних об’єктів збереглися келії Домініканського костелу (XIII ст.), лабіринти Бернардинського монастиря (XVII ст.) та старовинні погреби Аптеки-музею (XVIII ст.).

Колись підземні ходи використовувалися купцями для складських приміщень, у воєнні часи – як сховища для городян. Зараз багато з них засипані, а деякі використовуються під кафе та ресторани. Наприклад, у підвалах гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла (костел єзуїтів) сьогодні розташована художня галерея Ravlyk.

Підземний Львів зберігає безліч легенд, міфів та загадкових історій. Завітавши до підземелля костелу ордена єзуїтів, ви дізнаєтеся про таємниці, які на віки причаїлися під львівською бруківкою. І одна з них – це історія про привид Чорного ченця, який живе у храмі.

На нашій екскурсії ви не тільки побачите місто, приховане від очей перехожих, але й зможете поринути в атмосферу середньовічного Львова та відчути дух того часу, а також дізнатися про цікаві факти, які занурять вас в події минулого.
Замовити