Екскурсії по Дніпру


Екскурсії по Дніпру – це захоплюючі маршрути по відомому місту фонтанів, розташованому на річці Дніпро. Історична та культурна спадщина міста (з 2016р. Дніпро) включає цілу низку пам’яток архітектури, музеїв, театрів та інших об’єктів.

Головна артерія Дніпра – проспект Яворницького, на якому зібрана основна частина всіх визначних пам’яток міста. Це храм Святого Йосипа, Преображенський собор, діорама «Битва за Дніпро», історичний музей, найбільший у світі єврейський комплекс «Менора».

Одним із мальовничих парків Дніпра є парк ім.Шевченко – пам’ятник садово-паркового мистецтва національного значення. З ним з’єднаний пішохідним мостом Монастирський острів, де розташований рукотворний водоспад “Поріг Ревучий” – гордість містян. Парк має каскадний фонтан і оглядовий майданчик, звідки відкривається панорама лівого берега Дніпра.

Варто зазначити, що саме у Дніпрі знаходиться найдовша набережна не лише в Україні, а й у Європі. Набережна давно стала візитівкою та улюбленим місцем для прогулянок городян. Звідси відкривається панорамний вид на річку Дніпро, Монастирський острів та унікальний Мерефо-Херсонський міст, який є пам’яткою архітектури. Уздовж набережної зібрані такі пам’ятки, як світломузичний фонтан «Білий лебідь», скульптура «Юність Дніпра» та найдовша лава в Україні (50 м!).

Серце Дніпра — Соборна площа як частина історико-архітектурного комплексу. Тут розташовані історичний музей, діорама, Преображенський собор. Площа Героїв Майдану є центральною, де зведено Троїцький собор. На площі знаходяться найпопулярніші торгові центри – ТЦ “Пасаж” та ЦУМ. Проспект Яворницького перетинає як Соборну площу, так і площу Героїв Майдану.

Катерининський бульвар – пішохідна вулиця довжиною всього 160 м. Це один з найкоротших і найкрасивіших бульварів міста. Городяни обожнюють цей куточок Європи, де безліч бутіків, кафе, пабів, ресторанів. Головною окрасою бульвару стали алея фонтанів та пам’ятник «невідомому олігарху». До речі, тут збереглася одна з найстаріших будівель міста — двоповерховий будинок, збудований у 1870-х. Вечірній бульвар особливо гарний. Цілий рік його прикрашають ілюмінації. Тут проводяться фестивалі, концерти та різноманітні масові заходи, а у новорічні свята встановлюють ялинку.

У Дніпрі є Музей космонавтики, де можна побачити ракети завдовжки до 40 м, а також музей заводу «ІНТЕРПАЙП НТЗ», фонд якого налічує понад 50 тис. експонатів та має величезну історичну цінність. До того ж, 210 експонатів входять до Музейного фонду України.

«ІНТЕРПАЙП НТЗ» – один з великих виробників сталевих труб у Європі. Входить до групи “Інтерпайп”, що запустила найбільший у Східній Європі електросталеплавильний завод “ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ”. На його території знаходяться надзвичайні арт-об’єкти — штучне сонце «Дніпропетровський схід», підняте на висоту 60 м, 22-метровий «Міст роздумів», інсталяції «Тонель часу», «Матеріал — це рух» зі світловідбиваючого скла. Побачити інноваційні технології та незвичайні зразки сучасного мистецтва можна, замовивши екскурсії.

Дніпро колоритний та неповторний! За кілька годин захоплюючої екскурсії Ви побачите всю його різноманітність. Наша компанія проводить як пішохідні, так і автомобільні екскурсії. Під час оглядової екскурсії можливі будь-які зміни маршруту за Вашим бажанням.

До зустрічі у Дніпрі!