Екскурсія по Дніпровській набережній

Екскурсія Дніпровська небережна


Запрошуємо на індивідуальні екскурсії по Дніпру, на яких Ви відправитеся в подорож найкрасивішою в Європі набережною. Ми прогуляємося парком Шевченка, побачимо унікальний Мерефо-Херсонський міст, потім перейдемо на Монастирський острів, де помилуємося дивовижним водоспадом. На завершення зупинимося у затишному кафе чи ресторані з видом на Дніпро. Екскурсія пішохідна. Тривалість: 2-3 години.


Мапа Дніпровської набережної

Карта Днепровской набережной


Дніпровська набережна – гордість та краса міста Дніпра, а також одна з його візитівок. Це найдовша набережна не лише в Україні, а й у Європі. Її протяжність становить близько 20 км і складається з трьох вулиць – вул. Заводська Набережна, вул. Січеславська Набережна та вул. Набережна Перемоги. Будівництво Дніпровської набережної припадає на 1950-ті. У середині 2000-х була повністю реконструйована.

Сьогодні це улюблене місце для променаду. Тут можна побачити світло-музичний фонтан «Білий лебідь», скляну «Кулю бажань», Дніпровський цирк та «сімейну» лавку довжиною в 50 м. Уздовж набережної, прикрашеної зеленим бульваром та фонтанами, розташовано безліч ресторанів, кафе, лаунж-барів, пабів, нічних клубів, атракціонів та розважальних комплексів.

З набережної відкривається мальовнича панорама на Монастирський острів та Мерефо-Херсонський міст. Крім того, звідси можна побачити штучний водоспад «Поріг Ревучий», що розкинувся на схилах острова, який давно став обов’язковим об’єктом відвідування.

З Монастирським островом набережну з’єднує пішохідний міст. Саме тут знаходиться найстаріший міський парк ім. Шевченка, який є одним із головних паркових комплексів Дніпра. У парку встановлено каскадний фонтан, є оглядовий майданчик з видом на лівобережжя, а також відкриті локації, де проводяться музично-танцювальні заходи.

Особливо яскрава Дніпровська набережна ввечері. Це романтичне місце, де грають вуличні музиканти, завжди відчувається прохолода та свіжість води. Тут за чашкою ароматної кави можна відпочити на березі Дніпра, зустріти світанок або провести захід сонця.

Хто любить активно проводити дозвілля, набережна стане ідеальним місцем для катання на роликах та скейтах, для пробіжок та велопрогулянок. Влітку помилуватися набережною з води можна на теплоходах, що ходять акваторією р.Дніпро.

Побачити всю принадність Дніпровської набережної з її визначними пам’ятками можна, замовивши екскурсії в нашій компанії.
Наш гід із задоволенням покаже Вам це дивовижне місце.