ТОП місць Львова


Львів – місто-музей, цікавий для туристів своєю архітектурою та душевною атмосферою. До наших днів збереглися споруди XIV-XVIII ст., які є пам’ятками архітектури та охороняються державою. Самою старою вважається Вірменська церква з унікальними розписами та вітражами. Один із найстаріших некрополів Львова – Личаківський цвинтар, де були поховані такі визначні особи, як І.Франко, Г.Тютюнник, В.Івасюк та ін. Сьогодні це історико-меморіальний музей-заповідник України.

Не можна не згадати про Замкову гору, де Ви зможете побачити залишки фортеці та помилуватися гарним видом на місто. Також є можливість побачити Львів з висоти пташиного польоту, якщо піднятися на Ратушу на площі Ринок.

Площа Ринок – центральна площа Львова, місце зустрічей, фестивалів та початку всіх екскурсій. Звідси спробуйте знайти вхід до Італійського дворика. Якщо знайдете, то будете приємно вражені його інтер’єром. Усередині нього знаходиться кав’ярня. Так що, зможете насолодитися і красою архітектури, і смачною кавою.

Крім старовинної архітектури Львів славиться своїми тематичними закладами. Насамперед варто відзначити ресторан “Криївка”. Тут Вам доведеться назвати «гасло», щоб потрапити всередину і взяти участь у пошуку «москалика», одягти партизанський одяг, а можливо, й відсидіти в карцері)). Здивують колоритною обстановкою і такі місця, як «Під Золотою Трояндою», «Мазох-кафе», «Гасова лямпа» та ін. Одним словом, Львову є чим здивувати!

Наша компанія організовує індивідуальні екскурсії. При складанні маршруту врахуємо всі Ваші побажання та навіть більше. Також врахуємо сумісність гіда та гостя за інтересами, захопленнями та життєвими позиціями, щоб Ви відчували себе комфортно під час Вашої подорожі. Завдяки гнучкості та творчому підходу наших гідів, Ви отримаєте справжнє задоволення від подорожі в компанії з нашим персоналом!

Наші гіди працюють на супроводі, екскурсійній та культурно-розважальній програмах, можуть бути перекладачами на зустрічах і переговорах. Всі вони мають певні таланти, легкі у спілкуванні і готові на пригоди:)