Оглядова екскурсія по Дніпру

Оглядова екскурсія по Дніпру


Проводимо оглядові екскурсії по Дніпру, на яких Ви познайомитеся з історією міста та побачите його пам’ятки – Спасо-Преображенський собор, Міську Думу, Катерининську милю, «Менору» та ін. Наш маршрут: пр. Яворницького – пл. Героїв Майдану – Катеринославський бул. – Соборна пл. Екскурсія пішохідна (проходить центром) або пішохідно-автомобільна (центр + набережна). Тривалість: 2-3 години.


Мапа оглядової екскурсії по Дніпру

Карта центра Днепра


Оглядова екскурсія по Дніпру – популярний маршрут для тих, хто вперше в місті, хто приїхав на пару днів у відрядження або проїздом опинився в Дніпрі, що в минулому називався Дніпропетровськ.

Перебуваючи вперше у новому місці, хочеться побачити все й одразу. Але, якщо Ви обмежені часовими рамками, то, звичайно, варто побачити найголовніші та найзначущі об’єкти. Що ж пропонує оглядова екскурсія по Дніпру?

А все просто! Адже більшість усіх історичних пам’яток архітектури зосереджено на головній артерії міста – на проспекті Дмитра Яворницького. Центральний міський проспект довжиною в 5 км є однією зі старих магістралей Дніпра. Серед визначних пам’яток, що розташовані на проспекті та прилеглих до нього вулиць, варто обов’язково відзначити історичний музей, костел Св. Йосипа Обручника, головпоштамт, будівлю міської управи та інші пам’ятки історії, що збереглися до наших днів.

Біля стін історичного музею розміщено найбільшу колекцію в Україні найдавніших статуй, відомих як «кам’яні баби». Серед них – кам’яні статуї “Наталієвське” і “Керносівське”, що не мають аналогів у Європі. Також тут зібрані статуї часів енеоліту, скіфські та половецькі баби. Поруч із музеєм знаходиться діорама «Битва за Дніпро», яка є однією з найбільших у світі та присвячена подіям Другої світової війни.

До проспекту примикають площа Героїв Майдану, Соборна та Троїцька площі. Площа Героїв Майдану – головна міська площа, де відбуваються концерти, фестивалі та різноманітні заходи. У Новий рік тут встановлюють головну ялинку міста. Найкрасивішою вважається Соборна площа, прикрасою якої став Преображенський собор, збудований у стилі класицизму. Відразу за площею Героїв Майдану знаходиться Троїцька площа, на якій зведено однойменний храм – Свято-Троїцький собор.

Є в Дніпрі й свій Монмартр – Катеринославський бульвар протяжністю в 160 м. За свою архітектурну красу містяни прозвали його куточком Європи. Бульвар є улюбленим місцем для променаду та проведення дозвілля. Тут працюють всілякі магазини, затишні кав’ярні, лаунж-бари та ресторани. Родзинка бульвару – алея фонтанів та кам’яні лавки.

Менора – надзвичайно яскрава споруда Дніпра. Це єврейський комплекс у вигляді семи веж-семисвічників площею 50 тис. кв. м, що зробило його найбільшим у світі. На даху однієї з веж Менори на 63-метровій висоті відкрито оглядовий майданчик з чудовим видом на місто. У комплексі розмістились арт-галереї, офіси, магазини сувенірів, ресторани, кафе, готелі. Три поверхи Менори займає третій у світі за величиною меморіальний комплекс – музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».

Гордість Дніпра – набережна, яка на сьогоднішній день є найдовшою в Європі (20 км) і давно вже вважається візитівкою міста. Прогулюючись набережною, Ви побачите скляну «Кулю бажань», світло-музичний фонтан, найдовшу в Україні «сімейну» лавку та багато іншого. З набережної видно Монастирський острів, на якому створено водоспад «Поріг Ревучий».

Дніпро називають містом фонтанів. Такої кількості фонтанів як у Дніпрі немає ніде в Україні. Тут Ви побачите і каскадні, і плаваючі, і зовсім мініатюрні фонтани, і, звичайно, світло-музичні. Кожен із них гарний по-своєму і зачаровує погляд магією водної стихії.

Пропонуємо переконатися самим, приїхати в це дивовижне місто, розкинуте на річці-Дніпрі, і насолодитися його красою, замовивши оглядову екскурсію по Дніпру.