Екскурсії біля Дніпра

Екскурсії біля Дніпра


Проводимо екскурсії околицями Дніпра та туристичними місцями Дніпровщини. На вибір пропонуємо відвідати Шолохівський водоспад, найбільшу в Європі страусину ферму, музей Петриківського розпису, козацьку столицю Запоріжжя та ін. Детальніше про об’єкти читайте на цій сторінці. Залишити заявку на екскурсію можна тут.


Мапа цікавих місць біля Дніпра

Карта интересных мест возле Днепра
Заміські екскурсії Дніпра являють собою можливість ознайомитися з околицями міста, побачити мальовничі місця, унікальні феномени природи Дніпровського регіону, а також побачити довколишні міста Дніпровщини. Якщо у Вас є кілька вільних днів, пропонуємо Вашій увазі відвідати яскраві пам’ятки, відзначені мандрівниками.

На околиці Дніпра, а раніше це було селище Чаплі, знаходиться могильник, що називається Чаплинський курган. Це давньослов’янські поховання, виявлені археологами у 1950 р., належать мідному віку, мезоліту, неоліту. Цікаво, що крім останків, тут було знайдено оздоблення з міді, ракушняк та монетки з річкових молюсків, що служили грошовою одиницею. Курган вважається найвищою точкою лівого берега Дніпра, на якому встановлено геодезичну мітку.

18 км від Дніпра в селі Старі Кодаки збереглися залишки валів Кодацької фортеці, зведеної XVII в. польським королем Владиславом IV. Фортеця служила перепоною для запорізьких козаків, що прямували до Туреччини та Криму, і перешкодила втечі кріпаків. Згодом поруч із цитаделлю з’явилося селище, яке називається Старі Кодаки. На згадку про взяття у 1648 р. козаками фортеці тут встановлено стелу. У 1944 р. Кодакська фортеця була розібрана, але в її місці створено кар’єр. Сьогодні це місце не тільки мальовниче, а й наповнене особливою атмосферою.

Дніпровський край має своє чудо природи – Мавринський майдан. Цей об’єкт як величезного земляного краба розмірами 5,5 га виник у II в. до н.е. та входить до списку археологічних пам’яток. Особливість майдану полягає в його правильних контурах – вуса так званого “краба” чітко вказують на схід, захід та південь. Пояснюють, що Мавринський майдан колись використовувався як вимірювач, показуючи розташування сонця у різний період року. У наші дні сюди часто приїжджають помилуватися заходом сонця і насолодитися красою природи. Місцеві запевняють, що майдан несе у собі сильну цілющу енергетику.

Всі ми чули про Петриківський розпис, але мало хто знає, звідки походить. Так ось, з’явився розпис у селищі Петриківка та відомий ще з ХІХ ст. Петриківський розпис – культурна спадщина країни, що входить до списку ЮНЕСКО як спадщина людства. У селищі є музей, де можна дізнатися про розпис, завітавши до уроків декоративного мистецтва. Щороку у Петриківці проводять фестиваль «Петриківський диво-колір».

У радіусі 150 км від Дніпра знаходяться одні з великих індустріальних міст України – це Кривий Ріг, Кам’янське, Павлоград та Запоріжжя, кожне з яких має свою історію та пам’ятки. Так, Запоріжжя відомий не лише заснованою тут Запорізькою Січчю, але й своїм островом Хортиця. Сьогодні на острові працює музей «Запорізька Січ» – реконструкція козацького форту XVI-XVIII ст., де туристи можуть познайомитися з культурою та побутом запорізьких козаків.

Звичайно, ми назвали лише частину цікавих місць, які варто побачити. Замовивши заміські екскурсії Дніпра, Ви також можете відвідати найбільшу в Європі страусину ферму, поїхати на Шолохівський каскадний водоспад або Солоний лиман, що має лікувальні властивості.

Ми організуємо для Вас одноденний тур по Дніпропетровській області, врахуємо будь-які Ваші побажання, а наші гіди складуть Вам компанію, зробивши подорож яскравою та незабутньою.