Тур по замкам Лвівщини

Тур по замкам Львівщини


Запрошуємо на одноденний тур замками Львівщини. Під час туру ви відвідаєте три старовинні замки, які складають популярний туристичний маршрут – Золота Підкова Львівської області. Ви дізнаєтеся не тільки історію споруд, що збереглися, але й поринете в побут середньовіччя, а також життя королів, графів та шляхтичів. Додатково можна відвідати монастир-фортецю (XIV ст.) у селі Унів. Тур проводиться індивідуально. Замовити.


,Мапа замків Львівської області 

Карта Золотой подковы
Подорож околицями Львівської області – це фортеці та палаци середньовічного періоду, старовинні храми та монастирі, а також розкішні палаци з мальовничими парками, що належали польській та галицькій знаті.

Колись замки служили не лише житлом, а й були фортифікаційним укріпленням. Так, Золочівський замок був потужною військовою фортецею, яка захищала від турецько-татарських нападів. Сьогодні це музей-заповідник, який включає архітектурні споруди в стилі ренесансу. Комплекс складається з Великого та Китайського палаців, надбрамної вежі, оборонних стін з бастіонами та ландшафтного парку. На території працює Музей східних культур.

Найрозкішнішим вважається Підгорецький замок бастіонного типу. Окрім палацу з просторими залами, до комплексу входять двір, костел, а також парк – пам’ятник садово-паркового мистецтва. У залах палацу розміщено галерею українського мистецтва Х-ХІХ ст.

Ще один фортифікаційний ансамбль, що зберігся, – це Олеський замок, який до середини XV ст. виконував оборонну функцію, а згодом служив резиденцією для магнатів. Саме тут народився майбутній король Польщі Ян ІІІ Собеський. Замок оточує парк зі ставками та скульптурами. В архітектурно-ландшафтний комплекс також входять монастир капуцинів із костелом Св.Йосипа.

Варто сказати про Свірзький замок, розташований на пагорбі над річкою Свірж, що робить його одним із унікальних об’єктів оборонного будівництва. Біля підніжжя споруджено кам’яну сторожову вежу, а біля воріт знаходиться старовинний костел, над входом якого збереглися залишки шляхетського герба.

Пропонуємо в рамках нашого туру побувати в цих дивовижних і часом таємничих місцях, які послужили знімальним майданчиком для десятка кінофільмів. Окрім екскурсійної програми, Ви побачите парадні зали знатних осіб, прогуляєтеся парковими алеями, помилуєтеся краєвидами та зробите фото/відео з панорамними краєвидами.