Оглядова екскрусія по Львову

Оглядова екскурсія по Львову

“Чарівність західной культури Львів показав в архітектурі”


Проводимо оглядові екскурсії по Львову, на яких Ви познайомитеся з історією міста, а також побачите головні його пам’ятки – Ратушу, Площу Ринок, Італійський дворик, Оперний театр та ін. Оглядова екскурсія пішохідна та проходить центром (всі історичні об’єкти в пішій доступності). Крім того, можливе проведення маршруту окремо за такими кварталами, як Австрійський, Польський, Єврейський та Вірменський. Тривалість: 2-3 години.


Мапа оглядової екскурсії по Львову

Карта достопримечательностей Львова


Львів по праву називають містом-музеєм. Варто зазначити, що історичний центр Львова (Старе місто) – об’єкт культурної спадщини України та входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут до наших днів збереглися споруди XIV-XVIII ст., які є пам’ятками архітектури та охороняються державою. За своєю забудовою Львів є унікальним прикладом поєднання архітектурних та мистецьких традицій Східної Європи.

Протягом багатьох століть місто привертало до себе увагу різних держав та народностей, будучи епіцентром культурного, торгового та політичного життя. На доказ цього ми бачимо сьогодні архітектурне розмаїття Львова – споруди періоду імперії Габсбургів, так званий австрійський Львів, найстарішу Вірменську церкву з її незвичайними розписами, найкрасивіший польський костел з розкішним оздобленням та інші культові споруди.

Львів – туристичне місто, яке відвідують тисячі туристів з усіх куточків світу. Якщо Ви вперше приїхали в місто Лева, то неодмінно слід зробити три речі: випити львівської кави, скуштувати бурштинове пиво місцевого виробництва та, звичайно ж, покуштувати страви львівської кухні.

За кілька годин екскурсійної прогулянки Ви побачите всю різноманітність Львова. Який би маршрут Ви не обрали, екскурсія Львовом стане для Вас захоплюючою подорожжю.