Наталя гід по Одесі

Наталя працює екскурсоводом

Наталья гид в Одессе

Напрямок:

  • професійний гід по місту (екскурсії – оглядова, дворики Одеси, єврейська Одеса, катакомби, Молдаванка, заміські тури в Білгород-Дністровський та Шабо, еко-тур у Нижньодністровський природний парк);
  • культурна частина міста (музеї, театри, виставки, творчі заходи, тощо).

Додатково:

  • перекладач (англійська та французька мови).

Вік: 26 років
Зріст: 165 см

Знання іноземних мов:
англійська – upper-intermediate/advanced
французька – B2
польська – В1

Освіта: туризм; гід-екскурсовод.
Хоббі: подорожі, література, еко-туризм, балет, живопис, психологія, історія.
Спорт: балет, йога, стретчинг, фітнес.

Улюблені місця в Одесі:
Чи знаєте ви, що таке Одеса? Ні, ви не знаєте, що таке Одеса! Багато є на світі місць, але такого більше немає. Подивіться на Одесу з моря. Рай! Подивіться з берега! Те саме. Та що говорити. ..” – так писав про Одесу Леонід Утьосов.

Перлина біля Чорного моря завжди відкрита та гостинна для мандрівників. Приїжджаючи сюди вперше, звичайно, варто прогулятися центром – куточок Старої Одеси, Тещин міст, Приморський бульвар, пройтися парадною Театральною площею, помилуватися Оперним, продефілювати Дерибасівською, випити чашку кави в Міськсаду, перерахувати сходинки на Потьомкінських сходах… Якщо ви хочете відчути атмосферу й дух міста, потрібно рухатися вглиб від туристичних місць, наприклад, на затишну вулицю Гоголя з її старовинними особняками та двориками-колодцями, або на витончену та аристократичну Маразлієвську, де кожен будинок – витвір мистецтва. Дворики Одеси – це взагалі окрема тема: там сушать білизну, обговорюють новини, відпочивають вечорами, годують численних котів та вирішують нагальні питання. Загалом дворики – це світ зі своєю філософією.

Оперний театр та Філармонія – два “must-visit places”, якщо ви поціновувач балету та гарної музики. Крім класичних театрів, в Одесі є багато арт-майданчиків, де відбуваються цікаві заходи, наприклад, Зелений театр – дуже атмосферне місце.

Французький бульвар, Ланжерон, вулиця Чорноморська, Соборна площа, вулиця Новосільського з відреставрованою будівлею Кірхи – також мої улюблені куточки, які я із задоволенням показую туристам під час моїх екскурсій.

Я поціновувач хорошої кави, тому завжди раджу перевірені кавові місця: “Make my cake”, “White whale”, “Ательє”, “Жето”, “Cannoli” та ін.
Одеса чудова!:)

Про себе:
Не уявляю своє життя без подорожей, тому за будь-якої нагоди збираю валізу і вирушаю в дорогу. Друга моя пристрасть – література. Читаю, пишу рецензії на книги. Люблю дарувати книги друзям. Захоплююсь балетом (займалася 3 роки непрофесійно). Люблю ходити до Оперного театру. Відкрита, життєрадісна та творча особистість.
Завжди рада знайомству з новими людьми!