Ганна гід по Одесі

Ганна працює екскурсоводом

Аня гид в Одессе

Напрямок:

  • екскурсії по Одесі та регіону (оглядова екскурсія, катакомби, єврейська Одеса та ін.);
  • супроводження (музеї, театри, виставки, тощо).

Додатково:

  • професійний гід-екскурсовод,
  • перекладач англійської мови.

Вік: 31 рік
Зріст: 155 см

Знання іноземних мов:
англійська – advanced

Освіта: видавнича справа, гід-екскурсовод.
Хоббі: психології, танці, туризм.
Спорт: катання на велосипеді.

Улюблені місця Одеси:
Для того, щоб одразу поринути у Середземноморський колорит нашого міста, я веду гостей до літнього дворика нашої Філармонії. Там розташований один з найкращих ресторанів Одеси – “Бернардацці”. Пальми, флорентійська архітектура та сонячне тепло сприяють чудовому відпочинку, а келих вина та розповідь про легенди цього місця довершать картину. Це легендарний дворик в 3 яруси. Колись у місті було багато подібних дворів, особливо на Молдаванці, але багато з них зараз зачинено. Через такі двори часто тікали шахраї, так як двір виходив одразу на дві вулиці і можна було легко втекти. Іноді навіть наші красуні-одеситки використовували їх для своїх цілей. Гуляючи з набридливим залицяльником, вони могли зайти в подібний двір і сказати: “Я лише забігу до подруги й назад”, і пропадали. Зараз ці двори перекриваються, тож, як кажуть в Одесі: “Поспішайте бачити!”

Якщо ви вирішили відпочити й отримати не лише духовну їжу, то загляньте в кафе “2 карли” – це бесарабський бар у самому центрі міста. Тут ви зможете спробувати мамалигу – кукурудзяну кашу за місцевим рецептом, справжню бринзу та безліч причорноморських закусок. Місце яскраве і зі своєю історією. Навіть сама назва має легенду: бар знаходиться на перетині колишніх вулиць Карла Маркса та Карла Лібкнехта, яких одесити панібратськи називали просто “2 карли”.

Насамкінець, рекомендую відвідати новий оглядовий майданчик міста — готель та бар «M1», які знаходяться біля кромки води. Вигляд звідти не схожий на жодне місце в Одесі — ви начебто вже знаходитесь у відкритому морі. Це місце чудове і в сонячний день, і в негоду. Для теплої пори року є чудові тераси, а зиму можна непомітно перечекати у затишному барі – в атмосфері джазу та гарячих мексиканських коктейлів. Тим паче, що панорамні вікна дають відчуття повного злиття із природою.

Про себе:
Весела, життєрадісна, організована та пунктуальна. Знаю безліч цікавих історій про своє рідне місто та його мешканців. Люблю знайомитися з людьми та відкривати для себе щось нове.