Оксана гід по Львову

Оксана працює екскурсоводом

Оксана Гид по ЛьвовуНапрямок:

  • екскурсійна програма (тематичні екскурсії, популярні у Львові, а також авторські маршрути),
  • професійний гід-екскурсовод.

Вік: 38 років
Зріст: 160 см

Знання іноземних мов:
англійська – advanced

Освіта: екскурсовод.
Хоббі: люблю читати, їздити на авто швидко, подорожувати та відвідувати нові місця – це дарує незабутні емоції. Моє хобі стало моєю постійною роботою, чому я дуже рада. Мрію освоїти французьку.
Спорт: фітнес.

Улюблені місця Львова:
У старому місті немає такого будинку, з яким не було б пов’язано хоч маленьку, але дуже цікаву історію, романтичну чи кумедну, а часом і трагічну… Всі ці історії оживають під час екскурсій.

Дуже люблю так званий австрійський Львів, тобто Львів періоду імперії Габсбургів з його розкішними інтер’єрами, елегантністю та аристократизмом. Палац графа Потоцького та колишнє Шляхетське казино (сьогодні “Дім вчених”) – мої улюблені місця цього періоду, які показую своїм гостям.

З дитинства знаю та люблю львівські музеї та театри, а також усі найкрасивіші та найромантичніші місця міста. Тож, я скоріше не професійний гід, а професійна львів’янка вже в третьому поколінні.
Дуже люблю каву і знаю всі місця у Львові, де її готують найсмачніше. Адже Львів – це місто з ароматом кави.

Мої історії про місто не будуть схожі на нудні лекції, а стануть захоплюючою подорожжю крізь століття й водночас цікавою та, навіть, фартовою історією мого улюбленого міста.

Про себе:
Вмію і намагаюся пристосовуватися до інтересів та потреб гостей, тому кожна екскурсія виходить індивідуальною. Моє друге улюблене місто – Одеса, звідки родом мій дідусь. Отже, з почуттям гумору у мене все гаразд, а це важливо у моїй роботі. Адже гарний настрій туриста – найважливіший для гіда!)