Ольга гід по Києву

Ольга працює на супроводі, екскурсійному та розважальному маршрутах

Напрямок:

    • культурний Київ (музеї, театри, виставки та ін.),
    • культурно-розважальні програми (тематичні заклади, бари, ресторани, тощо),
    • розважальні тури (клуби, тематичні паби, вечірки, секретні бари та інше).

Додатково:

  • маю великий досвід роботи особистим перекладачем на бізнес-зустрічах, ведення переговорів (бізнес – англійська та німецька),
  • професійний гід по Києву та гід-супроводжуючий по Україні,
  • із задоволенням поділюся своєю любов’ю до Києва та України. Гарантую веселе та пізнавальне дозвілля, незабутні враження та багато позитиву. Зі мною Ви будете як удома.

Вік: 32 роки
Зріст: 165 см

Знання іноземних мов:
англійська – advanced
німецька – intermediate

Освіта: викладач англійської та німецької мов.
Хоббі: література, мистецтво, музика, подорожі, психологія, танці.
Спорт: фітнес, верхова їзда, великий теніс, східні танці.

Улюблені місця Києва:
Київ – неймовірне місто і кожна його частинка моя улюблена. Я люблю Київ за його давню історію, захоплюючу гарну архітектуру, безліч місць для розваг та священний дух. Київ сповнений легенд та оповідань.

Коли мені сумно, я люблю гуляти місцем, яке називається “місто мільйонерів” або “місто-примара”. Розкішна тиха зона дарує мені спокій, і водночас розбурхує мозок. Коли я хочу побути наодинці, я йду до свого улюбленого Михайлівського Собору з унікальним розписом. Атмосфера тут дуже спокійна і насичена святим духом.

Коли мені хочеться насолодитися ароматом кави, йду до свого улюбленого кафе “Містичне”. Тут я намагаюся зловити містичний дух кави та випити чашечку ароматного «Дихання пекла». Коли я хочу повеселитися, то йду до бару випити незвичайний коктейль під назвою «Укол». Щоб випити такий коктейль, потрібно лягти на барну стійку із зав’язаними руками за спиною, а офіціантка в уніформі медсестри зробить вам укольчик:).

Про себе:
З самого дитинства я мріяла працювати гідом для іноземців у Києві. Насамперед тому що Київ – надзвичайно красиве та чарівне місто з тисячолітньою історією. Тому я хочу поділитися з усіма гостями міста моєю любов’ю та захопленням до нього. По-друге, я більш ніж щаслива, коли допомагаю іншим, показуючи цікаві місця з морем задоволення, радості, веселощів та фото.

Моя місія – дарувати всім моїм туристам незабутні враження про Київ та закохати їх у це місто. Зі мною ви ніколи не будете розчаровані, не відчуєте втоми – вам ніколи не буде нудно. Я сповнена ентузіазму і дуже уважна до своїх туристів. Під час нашої з вами подорожі не буде нічого неможливого. Обираючи мене, ви лише виграєте;)