Оглядові екскурсії по Києву

Оглядові екскурсії по Києву


Проводимо оглядові екскурсії Києвом, на яких Ви познайомитеся з історією міста, побачите головні пам’ятки та візитівки столиці – Лавру, Батьківщину-Мати, Софійський собор, Золоті ворота, Андріївський узвіз. Оглядова екскурсія може бути як пішохідна, так і автомобільна/автобусна. Замовивши екскурсію на автомобілі/автобусі, на Вас чекає захоплюючий тур Києвом, під час якого Ви відвідаєте Верхнє місто, Поділ, Липки, Печерськ. Тривалість – 3-4 години.


Мапа оглядової екскурсії Києвом

Оглядові екскурсії мапа

Компанія «Дейтинг» пропонує скористатися послугами наших гідів-екскурсоводів та замовити оглядову екскурсію по Києву. Охопити такий мегаполіс як Київ за один раз не вийде, тому для зручності ми намалювали карту міста, розбивши її по районах та вказавши найцікавіші об’єкти та визначні пам’ятки на маршруті. Отже, до Вашої уваги маємо такі оглядові екскурсії:

– Старе (Верхнє) місто. Екскурсія буде цікава тим, хто любить історію (тривалість: 2-3 години). На маршруті ми відвідаємо Старокиївську гору – місце зародження нашої держави. Ви побачите залишки валів Київського дитинця, фундамент першої кам’яної церкви, побудованої в X ст., а також оборонну споруду Київської Русі, що збереглася, – Золоті Ворота, що стали візитівкою міста. Обов’язково побачимо Михайлівський собор, пам’ятник Володимиру Хрестителю, зайдемо до Софійського собору – найбільшу архітектурну споруду XI ст. з унікальними фресками, мозаїкою та графіті. Софійський собор внесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

– Поділ (Нижнє місто). Одна з найпопулярніших екскурсій (тривалість – 2 години). Колись на Подолі жили дрібні торговці, робітники, ремісники. Сьогодні це улюблений туристичний маршрут, де залишилося безліч архітектурних об’єктів XVII-XIX ст. Особливо багато тут збереглося церков, наприклад, один із найстаріших храмів, заснований у XVI ст., Флорівський монастир.

На Подолі часто селилися євреї. Тому на маршруті ви побачите синагогу Розенберга, колишню Талмуд-Тору та інші єврейські громади. Пройдемося пішохідною вулицею Сагайдачного, вийдемо до Поштової площі, річкового вокзалу, на набережну, звідки відкривається мальовничий краєвид на Дніпро та лівий берег. Пропонуємо тематичні екскурсії Подолом – “Церкви Подолу”, “Єврейський Київ”.

– Хрещатик. Екскурсія головною вулицею столиці (тривалість: 1,5-2 години). Протяжність Хрещатика лише 1,3 км і майже кожен будинок на цій вулиці – пам’ятка архітектури. Ми побачимо монументальну будівлю головпоштамту, консерваторію, будинок із зіркою, пасаж, де збереглися будинки з оригінальною ліпниною, біля входу до пасажу – Алея зірок українських діячів культури та спорту. Перетинає вулицю центральна площа країни – Майдан Незалежності, прикрашений ансамблем фонтанів. Влітку тут можна побачити світломузичне шоу фонтанів. За бажання заглянемо на Прорізну, Костьольну або Пушкінську, де збереглись особняки рубежу XIX-XX ст.

– Липки. Екскурсія елітним районом Києва (тривалість – 2 години). Із середини XVIII ст. Липки заселяли винятково багаті. До наших днів збереглися Маріїнський палац царської сім’ї, особняк цукрового магната Лібермана, «Шоколадний будиночок» купця 1-ї гільдії Могилевцева, прибуткові будинки та особняки, включені до списку пам’яток архітектури. Пізніше на Липках стали з’являтися різні установи. Сьогодні це урядовий район, де знаходяться Верховна Рада та Адміністрація Президента. Родзинка Липок – вулиця Городецького, яку прозвали київським Парижем, а гості столиці порівнюють із маленькою Флоренцією.

– Печерськ. Екскурсія одним із центральних районів Києва (тривалість: 2-3 години). Здавна Печерськ мав велике значення в історії міста. Найдавніший об’єкт, що зберігся тут, – Києво-Печерська Лавра, заснована в XI ст. Це релігійний центр із унікальними святинями, печерами, музеями. Сюди щодня приходять сотні паломників прихилитись до мощей святих.

З кінця XVII ст. Печерськ мав ще й стратегічне значення. На підтвердження ми побачимо залишки валів, стіни з вежами, ворота колишньої цитаделі. На Печерському плато розбито найбільший в Україні меморіальний комплекс, присвячений Другій світовій війні. В комплекс входять музеї, військова техніка, монумент «Батьківщина-мати», оглядові майданчики, на які можна потрапити за хорошої погоди. Хто цікавиться фортифікаційними спорудами, пропонуємо відвідати екскурсію «Київська фортеця».

– Лук’янівка, Татарка. Екскурсія історичними місцями по двох районах Києва (тривалість: 2-3 години). Татарка, розкинута на пагорбах, була заселена переважно мусульманами. На одному з пагорбів – залишки найстарішого некрополя, куди входили старообрядницькі та мусульманські цвинтарі. Поруч із ним у 2011р. було відкрито першу та єдину в Києві мечеть Ар-Рахма.

Спустившись до Лук’янівки, потрапляємо у сквер Гейдара Алієва, у якому відтворено копії стіни Бакинської фортеці та килима Шейх Сафі. Лук’янівка відома такими об’єктами, як Лук’янівська в’язниця, Лук’янівський цвинтар та меморіальний заповідник «Бабин Яр» – місце масових розстрілів у період фашистської окупації. Тут встановлені Менора, пам’ятники та стенди, присвячені трагічним подіям.

– Нова Забудова. Екскурсія історичною місцевістю, що виникла в 1830-1840-х (тривалість – 2 години). Будинки Нової Забудови значною мірою збереглися до наших днів. Основні пам’ятки – синагога Бродського, Оперета, костел Св. Миколи. Із сучасних будівель варто відзначити найвищий хмарочос в Україні ТРК «Gulliver», головний концерт-зал країни Палац «Україна» та НСК «Олімпійський» — один із найбільших у Європі спортивних комплексів, де проходили у 2012р. фінал чемпіонату Європи з футболу, а у 2018р. – фінал Ліги чемпіонів УЄФА.

Який би маршрут Ви не обрали, оглядова екскурсія по Києву стане для Вас цікавою подорожжю. У супроводі наших гідів-екскурсоводів Ви отримаєте нестандартну або авторську екскурсію з урахуванням усіх Ваших побажань. Обрати гіда можна тут, замовити екскурсію тут.