Топ 10 розваг Києва


1. Аквапарк – улюблений вид розваги не тільки для дітей, але і для дорослих. У Києві є один аквапарк, що знаходиться у ТРЦ «Dream Town» – «Аквапарк юрського періоду «DREAM ISLAND». До комплексу входять басейни, водні гірки, атракціони, лазні та сауни. На території є бар та ресторан. Перевага аквапарку – розташування, гарне оформлення, велика різноманітність атракціонів та гірок. Також за Києвом у місті Бровари є аквапарк «Термінал» місткістю до 1300 осіб (площа – 20,5 тис. кв.м). Свого часу це був перший аквапарк у Київській області. Гірки тут більш екстремальні та довгі. Тож, якщо бажаєте адреналіну, обирайте «Термінал».

2. Боулінг – один із видів сімейного відпочинку та розваг для великих компаній. Боулінг настільки популярний, що наявність боулінг-клубів у Києві просто величезна. Назвемо найкращі згідно з відгуками. Боулінг-клуб в ТРЦ «Gulliver» – знаходиться в центрі міста, є 16 доріжок, м’які дивани, бар-ресторан. Боулінг-клуб в ТРЦ “Dream Town” розташований на Оболоні, є 16 доріжок, розрахованих на 96 гравців, є бар. Боулінг-клуб у ТРЦ «Blockbuster» – знаходиться на Петрівці, є 14 доріжок, по понеділках проходять аматорські змагання. Боулінг-клуб «Джамбо» – знаходиться на Петрівці, є 30 доріжок, оснащених за останнім словом техніки Brunswick. Боулінг-клуб у ТРЦ «Космополіт» – знаходиться на Шулявці, має 24 доріжки Qubica AMF і 24 найшвидші пінспоттери (кеглеустановча машина). Вибір за вами!)

3. Вечірка «на колесах» – розвага для тих, хто хоче яскраво провести час у компанії друзів. У Києві Вам запропонують покататися на лімузині, ретро-автомобілі, кабріолеті або паті-басі (party-bus). Останній найбільш популярний для проведення різних вечірок, весіль, корпоративів та днів народжень. Рarty-bus – це нічний клуб на колесах. Тут є все – бар, караоке, танцпол, лазер-шоу, dj-супровід та багато іншого. Сьогодні у Києві існує безліч компаній з оренди паті-басів, наприклад, Рarty Bus Київ, Avtolimo, ЦЕНТРУС та ін. Кожна з них організує будь-яку програму вечірки згідно з Вашими смаками та бажаннями.

4. Водні прогулянки – найпопулярніше дозвілля городян у літній час. Завдяки своєму розташуванню, Київ пропонує безліч варіантів водних прогулянок – на теплоході, яхті, катері, річковому трамваї, човні та катамарані. Від річкового вокзалу (Поштова пл.) можна здійснити оглядову або екскурсійну (Київське водосховище, Канів) прогулянку теплоходом. Ввечері теплоходи курсують уздовж набережної, влаштовуючи на борту дискотеки. Прогулянка яхтою – це романтичний відпочинок, який залишить незабутні враження. Орендувати яхту можна через компанію “Рентфлот”, яхт-клуб “Азімут” або “Yacht Travel”. Всі вони запропонують судна на різний смак та бюджет – вітрильні та моторні яхти, катери, теплоходи, яхти для VIP-відпочинку.

Крім того, є можливість покататися на унікальному судні з підводними крилами, розроблене ще за радянських років. Цей швидкохідний катер «Полісся-1» завдяки своїй конструкції розвиває швидкість до 70 км/год. Вирушає диво-катер від причалу Київського речпорту. У Києві також можна зайнятися різними видами водного спорту – віндсерфінг, кайтсерфінг, скімбординг, водні лижі та ін. Сьогодні популярний вейкбординг – мікс водних лиж, сноуборду та серфінгу. Основні вейкборд-бази – парк «Дружби народів» та Труханів острів (Паркова дорога, 6). Каякінг – відносно недавній вид спорту, є сплавом по річці на одномісному судні. Прокати каяків – парк «Дружби народів», Гідропарк, Оболонська набережна.

5. Дігерство – екстремальне захоплення, особливо популярне серед молоді. Являє собою дослідження підземних споруд – підвалів, шахт, тунелів, станцій метро, ​​комунікацій та ін. Діггерство як напрямок з’явилося у Києві ще за радянських часів. Сьогодні в Україні дигерство не заборонене законом. Так, у Києві існують товариства дигерів та міждігерських утворень. Топ маршрутів дигерів – це підземна річка Клов, водогін Штольня-1 та дренажно-штольнева система Микільська. Річка Клов протікає під Хрещатиком, Майданом та Європейською площею, вважається найвидовищнішою з підземних річок. Магістраль з арочною ручною кладкою (висота – 5 м, ширина – 10 м) має ділянки з червоної цегли віком понад 200 років, на яких збереглися відбитки з царськими гербами та роками побудови.

Штольня-1 – експериментальна комунікація, побудована у 1970-х. як резервний водопровід залягає 90 м під землею. Глибших місць у Києві немає (весь водогін проходить на глибині 3-4 м). Наразі штольня законсервована, води в ній немає. Система Микільська – комунікація знаходиться на схилах Дніпра вздовж Дніпровського набережного шосе. Безпечна і нескладна, але водночас гарна печера зі сталактитами, кажанами, підземними водоспадами та озерами. Місце буде пізнавальним для будь-кого, хто лише віддалено знайомий з екстримом та підземеллями. Якщо зважилися на маршрут, то обов’язково візьміть провідника.

6. Картинг – розвага для любителів швидкості та для тих, хто хоче відчути дозу адреналіну. На сьогодні у Києві відкрито чимало картинг-центрів, де можна відвести душу, розігнавшись на повну. Назвемо найпопулярніші серед киян центри. Картинг-клуб у ТЦ «Блогбастер» – розташований на Петрівці, має два картодроми, тому тут можна кататися як узимку, так і влітку. Площа літнього майданчика картодрому – 5500 кв. м, довжина гоночної траси – 650 м. “КартМанія” в ТРЦ “Ocean Plaza” – оснащений сучасними машинами з потужними двигунами, тривалість заїзду досягає до 10 хв. “Forza karting” – картинг-центр з трасою в кілька рівнів, площею 3000 м2 і довжиною до 500 м. При центрі є школа, де проводять навчання для новачків.

7. Квести – вид розваги, що набирає великої популярності останнім часом. Тому в Києві квест-проектів безліч. Зазначимо найпопулярніші локації. «KADROOM» – квест-майданчик, знаходиться в центрі столиці, механізми для квестів розроблені «з нуля» власної майстерні, за відгуками тут створені найкращі та реалістичні кіно-квести. “Quest Factory” – це хорор-шоу з елементами квесту, зокрема містичний перформанс на пришвартованому теплоході в 400 кв.м ігрової локації. “Questium” – один із популярних квест-проектів, квест-кімнати з цікавими сценаріями, різноманітними загадками та крутим антуражем.

8. Пейнтбол – екстремальна розвага для компанії. З 1994р. пейнтбол в Україні визнаний як вид спорту. У Києві можна знайти достатньо локацій для пейнтболу. Мешканці столиці обирають такі клуби. «Гепард» – найбільший пейнтбол-клуб в Україні та один із найбільших у Європі, розвинена інфраструктура, 9 ігрових майданчиків на відкритій території та крите приміщення для екстремальної гри. «Ganz» – знаходиться на території Національного комплексу «Експоцентр України», 3 ігрові майданчики та 6 сценаріїв гри, є лазертаг. «Ведмеді» – пропонують 4 власні ігрові зони та цікаві сценарії гри, є лазертаг та квест-кімната “Атомний бункер”.

9. Пілотування – дорогий, але найяскравіший та найемоційніший вид розваг. У Києві та його околицях існує чимало можливостей політати літаком, гелікоптером, повітряною кулею, парапланом та ін. «Чайка» – аеродром, аероклуб та зона проведення масштабних заходів, пропонують ознайомчі польоти з елементами вищого пілотажу на спортивно-тренувальних літаках, є дропзони для стрибків з парашута. «Аеропракт» – клуб, створений ще 1986р., розташований на території аеродрому «Наливайківка» в Київській області, тут проводять навчальні, тренувальні, спортивні, експериментальні польоти на повітряних суднах типу Аеропракт-20, Аеропракт-22, дельтапланів, мотодельтапланів та ін (на сьогодні в аероклубі налічується півтора десятки літальних апаратів).

10. Рибалка – одна з розваг для чоловіків. Перевага того, що Київ розташований на річці, дає рибалкам широкий вибір місць для риболовлі – це Труханів острів, Русанівка, Оболонь, численні затоки Дніпра. Є у Києві та його околицях зариблені місця. Так, у Голосіївському районі у центрі «Білі камені» ловлять товстолобика, коропа, окуня та щуку. Площа водоймища близько 2 га. Глибина від 1,5 м до 3 м. База «Вишеньки» – розташована за 14 км від Києва вниз за течією Дніпра. Тут водяться карась, короп та товстолобик. Пропонують прокат човнів та моторів, є кафе, сауна та будиночки з комфортабельними кімнатами. Ставки «Осетрова рибалка» – тут можна ловити рибу цілий рік, навіть під час нересту. У цих місцях ловиться бестер, стерлядь, ленський та російський осетр, веслонос та райдужна форель.