Тури за містом Одеси

Тури за містом Одеси


Запрошуємо на заміські екскурсії визначними пам’ятками Одещини. На вибір пропонуємо відвідати Білгород-Дністровську фортецю, виноробний завод «Шабо», старовинні садиби Дубецьких-Панкеєвих та родини Курісів, стародавнє місто Ізмаїл, українську Венецію та інші місця поруч з Одесою. Крім того, ми організовуємо одноденні тури в Придністров’ї – невизнана держава, відвідавши яку Ви перенесетеся за часів СРСР. Докладніше про об’єкти читайте на цій сторінці. Залишити заявку на екскурсію можна тут.


Карта Одещини

Карта Одесской области


Одещина – одна з найбагатших в Україні за кількістю пам’яток історії, що наповнили скарбницю національного надбання. До наших днів на території регіону збереглися культові споруди ХІІІ-ХХ ст. Численні пам’ятки різних часів, храми, оборонні та палацові комплекси, пам’ятки архітектури та садово-паркового мистецтва Одеської області мають особливу цінність у списку об’єктів історико-культурної спадщини країни.

Запрошуємо відправитися з нашими гідами до заміських екскурсій з Одеси . Серед популярних туристичних маршрутів часто називають Білгород-Дністровський, Шабо, Вилкове («українська Венеція»), Ізмаїл, Болград, замок Курісів та ін. Але, крім цього, є й інші незвичайні та захоплюючі об’єкти, варті уваги.

Так, на околиці Одеси, проїжджаючи Хаджибейською дорогою, біля підніжжя Шкодової гори знаходиться унікальне і маловідоме місце – це старовинний козацький цвинтар Сотниківської січі (XVIII-XIX ст.). Погост був закладений в 1775 р., а рання з могил, що залишилися, датована від 1791 р. На схилах гори збереглися залишки печерних жител, облаштованих у скелях козаками-нерубайцями, що поселилися тут ще в середині XVIII ст.

Акерманська фортеця, розташована в Білгород-Дністровському, є найбільшою середньовічною фортифікацією в Україні (XIII-XV ст.), що найбільш збереглася. Варто сказати, що саме місто засноване дома давньогрецького селища Тира (VIв . до н.е.) і офіційно вважається найдавнішим країни. Підтвердженням цього факту є проведені археологічні розкопки античного міста і кам’яна гробниця скіфського періоду.

Географічне розташування краю та сприятливий клімат сприяли розвитку в регіоні виноробної справи. Тут відкрито Інститут виноградарства та виноробства ім. Таїрова, Центр культури вина “ШАБО”, Болградський винзавод, приватні сімейні виноробні. У кожному з них проводяться екскурсії з відвідуванням старовинних льохів та дегустацією вин найкращих сортів.

Природні ресурси з лікувальними властивостями зробили відомими Куяльницький та Хаджибейський лимани, куди щороку приїжджають тисячі відпочиваючих відновити своє здоров’я. Також є природно-заповідні зони, зокрема Дунайський біосферний заповідник, Дністровські плавні, Тилігульський ландшафтний парк та ін.

Лише за 105 км від Одеси знаходиться Тираспіль – столиця невизнаної держави Придністров’я. Республіка, що межує з Одеською областю, приваблює сотні туристів з різних країн світу, які бажають відчути дух часу СРСР. Досі тут можна побачити радянські споруди, символіку, вивіски та пам’ятники Леніну.

Якщо Ви справжній мандрівник, то ми із задоволенням організуємо для Вас індивідуальну екскурсію в будь-яку точку регіону, у супроводі нашого професійного гіда-екскурсовода, на комфортабельному автомобілі/мікроавтобусі, щоб у Вас залишилися тільки приємні спогади.