Екскурсія в катакомби Одеси

Одеські катакомби екскурсія

Дорослий – 300 грн., дитячий – 200 грн. (6-14 років), до 6-ти років – безкоштовно. Групові екскурсії проходять щоденно о 14:00.
Запис за телефоном: +380964425437 (Viber, Telegram), +380667839536 (Viber, Telegram).

Запрошуємо відвідати один із унікальних у світі об’єктів – Одеські катакомби на Молдаванці. У касках і з ліхтариками Ви вирушите до підземелля, спустившись на глибину 8-поверхового будинку. Ви побачите протиядерний бункер, підземні озера, кістки древніх тварин та інші знахідки спелеологів. Ви також почуєте історії про виникнення каменоломень, контрабандистів, работоргівлю, партизанський рух у період Другої Світової війни. Для відвідування музею необхідно мати курточку/ветровку та зручне взуття. Температура у печерах +15 С. Екскурсії проводяться за записом (групи 15-20 оіб). Можливе проведення індивідуальних екскурсій. Тривалість: 2-2,5 години.


ІНШІ ОДЕСЬКІ КАТАКОМБИ:

Катакомба Кантакузена – музей, відкритий у найстарішій каменоломні Одеси (1811-1814 рр.), розташованій на правому схилі Карантинної балки. Каменоломня Карантинної балки є пам’яткою національного значення. Протяжність її становить 120 м, а глибина сягає до 15 м. Експозиції цього музею розповідають про шахтну та пісну справу, про цегляне виробництво, про перші забудови Одеси. Тут Ви зможете побачити унікальні експонати, вік деяких з артефактів, що збереглися, налічує 200 років (!). Групові екскурсії проходять за записом у вихідні дні з 11:00 до 15:00 (група 10-15 осіб). Можливе проведення індивідуальних екскурсій (за попереднім записом – у будь-який день). Тривалість: 30 хв.
Ціна: дорослий – 150 грн., дитячий – 100 грн.

Печери та лабіринти – філія музею «Катакомби Молдаванки». Екскурсія проходить підземними коридорами бункера, збудованого ще в 1930-х роках. Ви пройдете лабіринтами з безліччю ходів, де побачите карстову печеру вище людського зросту, а також локації, що збереглися, обладнані під військові приміщення. Крім того, Ви навчитеся орієнтуватися на місцевості та візьмете участь в археологічних розкопках. Наявність похідного одягу та зручного взуття обов’язково! Екскурсія проводиться індивідуально за попереднім записом. Діти допускаються від 10-12 років. Тривалість: 2,5-3 години.

Дикі катакомби – проходження маршруту на далеку відстань підземними ходами на Молдаванці (йдемо вглиб, рухаючись до центру Одеси). Спустившись на глибину до 20 м, ми пройдемо музей, де побачимо основні експозиції, починаючи від зародження катакомб і закінчуючи партизанським рухом. Після вирушимо в глибину підземель Одеси, виходячи за межі звичайної екскурсії. Тут Ви побачите і бункер на 5 тис. осіб, і дизельну, і справжню стоянку партизанів, інші цікаві об’єкти. Екскурсія буде цікавою для любителів легкого екстриму, проводиться індивідуально. Зручна форма одягу та спортивне взуття обов’язкові. Діти до 14 років не допускаються! Тривалість: 3,5-4 години.

Музей партизанської слави – відкрито з 1969 р. у катакомбах, розташованих у с. Нерубайське (14 км. від Одеси). Це меморіальний комплекс, присвячений партизанського руху. У період Другої Світової війни Нерубайські катакомби були місцем дислокації загону В. Молодцова з 70 бійців, замурованих тут румунськими солдатами. Сьогодні у музеї серед експонатів можна побачити особисті речі партизанів, предмети побуту воєнного часу, штабне обладнання, зброю, документи та фотографії.
Музей працює щодня з 9:00 до 16:00, понеділок – вихідний.