Оглядова екскурсія по Одесі

оглядова екскурсія Одеса

Проводимо оглядові екскурсії по Одесі, на яких Ви познайомитеся з історією міста, а також побачите його найзначніші об’єкти та візитні картки – Потьомкінські сходи, Оперу, палац Воронцова, морвокзал та ін. Маршрут можна поєднати із відвідуванням колоритних закладів в одеському стилі. Екскурсія пішохідна, проходить центром. Тривалість – 2-3 години.


Карта центру Одеси

Карта центра Одессы


Одеса – південне портове місто на узбережжі Чорного моря, відоме своїми пам’ятками архітектури, культурними подіями, пляжним відпочинком, розважальною індустрією та багатонаціональною кухнею. З кожним роком місто стає цікавішим і привабливішим не тільки для мандрівників, але й для ділових людей. Так, журнал fDi Magazine визнав Одесу перспективним європейським містом, поставивши на 4 місце у рейтингу.

Одеса, насамперед, туристичне місто. Щороку сюди приїжджають тисячі туристів із усіх куточків світу. І якщо Ви один з них, то, безсумнівно, захочете замовити оглядову екскурсію по Одесі. Варто сказати, що центральна частина Одеси є унікальним прикладом міської забудови, яка бере початок від порту, побудованого за планом першого архітектора де Волана. Історичний центр – предмет особливої гордості одеситів. Не дивно, що центр Одеси з його архітектурними шедеврами планують включити до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Кожен із Вас відразу назве головні визначні пам’ятки Одеси, які сьогодні є візитівкою міста. І серед них буде Оперний театр, відомий у всьому світі і відзначений Forbes як один з надзвичайних будівель Східної Європи. Ну, а хто не чув про легендарні Потьомкінські сходи? Цю неповторну споруду вважають однією з найкрасивіших у Європі. Тут було знято десятки фільмів, а Потьомкінські сходи присвоєно звання «Скарб європейської кінокультури».

І, нарешті, перший зведений в Одесі монумент – пам’ятник Дюку, який став не лише символом міста, а й його талісманом. Існує повір’я, якщо потерти мішечок з грошима, зображений на одному з горельєфів пам’ятника, незабаром Ваші фінанси збільшаться. Не змогли одесити залишити без уваги і саму скульптуру, з гумором кажучи: «Подивися на Дюка з люка!». А що криється за цими словами, Ви дізнаєтесь самі, побувавши на нашій екскурсії по Одесі.

На маршруті, окрім основних визначних пам’яток, Ви побачите особняки графських сімей Потоцьких та Толстих, Шахський палац, головну синагогу та інші архітектурні об’єкти. Неодмінно пройдемося по Дерибасівській, Рішельєвській, Грецькій і знатному Приморському бульвару, яким колись гуляли Пушкін, Бабель і Утьосов. Ви почуєте історію морського порту, дізнаєтесь про видатних жителів, а також безліч фактів, відомих лише одеситам.

А якщо залишиться порох у порохівниці продовжити подорож, досліджуємо підземний грот Потоцьких чи найстарішу каменоломню Одеси під назвою «Катакомба Кантакузена».

Ви вже наважилися на наш захоплюючий маршрут?