Одеса – дегустаційний тур

Рибка плаває по дну – вип’ю чарочку одну!

Запрошуємо на дегустаційний тур Одесою. Завдяки географічному розташуванню у регіоні здавна розвинена виноробна справа. Тут відкрито Інститут виноградарства, Центр культури вина “ШАБО”, Болградський винзавод, приватні сімейні виноробні. У кожному з них можна замовити тур із відвідуванням старовинних погребів та дегустацією вин найкращих сортів.

Також в Одесі знаходиться найстаріший коньячний завод “Шустов”. Відвідавши завод, Ви дізнаєтесь, як зародилася в Одесі коньячна справа, побачите виробничі цехи, і, звичайно, заглянете до дегустаційної зали, в якій представлений коньяк різних колекцій.

Для любителів ігристого рекомендуємо відвідати Одеський завод шампанських вин, заснований у 1898р. французом Редерером. Сьогодні завод випускає 7 видів ігристого вина, яке експортується до різних країн Європи. Завод вважається одним із лідерів на ринку, а його продукція неодноразово була відзначена на міжнародних конкурсах. Побачити весь процес виготовлення та спробувати ігристе можна, замовивши індивідуальний тур.

Програма туру формується індивідуально згідно Ваших побажань!

Дегустаційний тур в Одесі включає: відвідування обраної локації, організацію трансферу, ознайомлювальну екскурсія, дегустацію напоїв, супровід гіда, гарантію безпечного та комфортного дозвілля. Тривалість туру: від 3-х годин.

Замовити тур +380964425437 (Viber, WhatsApp, Telegram).