Головна

Що за мультяхи?!

Запрошуємо до подорожі Україною! У кожному місті (Київ, Одеса, Дніпро, Львів) Вас зустрінуть свої супер-герої: у Києві – міньйони, в Одесі – пірати з мультфільму “Острів скарбів”, у Дніпрі – справжні козаки, у Львові – Шрек та його друзі. Вибирайте місто та заходьте на його сторінку, де Вас вітатимуть свої мультяшки 😉

Хто ми та що пропонуємо?

Наша компанія “Dayting” пропонує персонального гіда по Україні в проведенні Вашого дозвілля. Він же буде цікавим співрозмовником, екскурсоводом та порадником, помічником та другом! Наші гіди мають широкий кругозір, тому Ви завжди знайдете, про що з ними поговорити. Постійні майстер-класи, які проводяться з нашим персоналом, роблять їх справжніми професіоналами своєї справи. Творчий підхід, особисті якості та гнучкість наших гідів гарантують захоплюючі та пізнавальні екскурсії, нестандартні культурно-розважальні програми, непересічний та веселий відпочинок.

На Ваш вибір наша команда запропонує Вам відвідати найцікавіші місця – пам’ятники архітектури, музеї, виставки, парки, фестивалі, вишукані ресторани, тематичні паби та нічні клуби. Прогулянки пам’ятками можемо поєднати з відвідуванням розважальних закладів. Для бажаючих відчути адреналін ми завжди готові до екстремальних видів спорту. Цей список можна продовжувати до безкінечності. Будь-яка Ваша примха буде задоволена в межах розумного :) Можливо Ви захочете познайомитися з кимось на прогулянці чи в клубі?! Наш індивідуальний гід допоможе Вам у цьому. А далі справа за Вами;)

Якщо Вам потрібен перекладач та водночас провідник, ми із задоволенням допоможемо! Ви отримаєте якісний супровід в особі професійного перекладача-гіда.

Нижче наведено низку унікальних відмінностей нашого персонального гіда-екскурсовода-перекладача-провідника-тусовщика від звичайного екскурсовода або перекладача:
– порадник та помічник в організаційних моментах (зустріч на вокзалі або в аеропорту, бронювання апартаментів, трансфер);
— порадник з цікавих місць міста та з будь-якого питання, що Вас зацікавить;
– супутник в будь-яке місто України;
– партнер у Вашому виді спорту;
– співрозмовник у неформальній обстановці;
– організатор тієї розважальної програми, яку Ви забажаєте;
— помічник у знайомствах із протилежною статтю у клубах, на вечірках і тусовках;
— тусовщик по клубах, пабах, кафе та інших закладах, які Ви оберете;
– компаньйон по чарці:)
– “гарсон”, який накриє “поляну” до Вашого приїзду на Ваше замовлення;
— і, зрештою, друг!

А може Вам просто потрібен ще такий же безшабашний зірви-голова?!


contaktuКонтакти:

+38(096)442-54-37 (Viber, WhatsApp, Telegram)
+38(066)783-95-36 (Viber, Telegram)

E-mail: dayting.ukraine@gmail.com
Київ, Дніпро, Одеса, Львів.